Дитячий комплекс Промінь, висота гірки 1,5 м

Виробники:
KIDIGO
Код товару:
12324
Наявність:
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
59390.00 грн.

Замовити в 1 клік

Мы зателефонуємо Вам для оформлення замовлення

Багатофункціональний дитячий комплекс з гойдалкою для дитячих майданчиків  загального призначення. Його особливість - це безліч лазалок, які не тільки фізично, а й розумово розвивають дитину.

Комплектація дитячого комплексу Промінь

Багатофункціональний дитячий комплекс складається з вежі, дитячої гірки, гойдалки, рукоходу, лазалки-тунеля і лазалки-спіралі an> ких дитячих майданчиків загального призначення. Його особливість - це безліч лазалок, які не тільки фізично, а й розумово розвивають дитину. 

Комплекс, за бажанням замовника, може комплектуватися додатковими елементами.


Експлуатація виробу

Устаткування призначене для приватного або державного використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.


Вага користувача не повинен перевищувати 80 кг.


Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, становить 1,5 м. На всі боки від проекції вироби.


Забороняється використання виробу при несприятливих погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і т.д.), при яких існує можливість травмування дитини.


Розмір 5,83х3,92х3,45

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка
Goon
Peppa Pig
TNMT
Disney
Viga Toys
Battat
LOL
Baby Born
Doodler
Kiddieland
Rubiks
Burago
KIDIGO