Іграшки

Ну як же порадувати своє чадо, якщо не новенькою іграшкою? Щирі радісні верески забезпечені, якщо купити трендову іграшку, якою «хворіють» всі в класі або дитячому садку. Це і знамениті лялечки L.O.L., малюки Baby Born, м'які іграшки Pomsies, набори для творчості і лизуни Scentos для дівчаток. Машинки і треки BBURAGO, ліцензійні серії фігурок Funko обов'язково порадують і хлопчаків. 

Для всебічного розвитку малюків представляємо музичні іграшки Kiddieland, Battat. Це не тільки ігровий центр або хом'як що говорить, а й іграшки-каталки, чудомобілі Kiddieland, музичні сортери. Супер відгуки на якісні іграшки Battat: діти в захваті від ігрових наборів «Ловись рибка», «Веселий автопарк», Котофон, набори для гри з піском і багато-багато іншого від цього бренду іграшок. 

Особливо широкий вибір розвиваючих Еко-іграшок VigaToys. Це і шикарні сортери різної складності, дерев'яні пірамідки і пазли для малюків, магнітний лабіринт обов'язково захоплять вашого малюка. А батьків порадує не тільки ціна-якість такої іграшки, а й її корисність для дитини, стиль виконання. 

Не забувайте, граючи дитина пізнає світ і розвивається. Тому чим більше у нього різноманітних взаємодій з навколишнім світом-тим більше життєвого досвіду у нього буде. А цілий арсенал якісних іграшок ми Вам намагитемемось забезпечити в нашому інтернет-магазині брендових іграшок Пограйко.

Показано від 1 до 24 з 869 (всього сторінок: 37)
Goon
Peppa Pig
TNMT
Disney
Viga Toys
Battat
LOL
Baby Born
Doodler
Kiddieland
Rubiks
Burago
KIDIGO