Набір пластиліну, що самостійно твердіє, ЛІПАКА – Песик

Виробники:
Lipaka
Код товару:
30048-UA01
Наявність:
В наявності
97 грн.

Замовити в 1 клік

Мы зателефонуємо Вам для оформлення замовлення

Набір пластиліну, що самостійно твердіє, ЛІПАКА – ПЕСИК– розважить і малюків і дорослих. За допомогою анімаційних інструкцій в додатку HEY CLAY, Ви зможете зліпити кумедного песика. А завдяки компактним розмірам, набір зручно брати з собою. Пластилін твердіє на повітрі протягом 24 годин, після чого можна гратися створеними фігурками.

  • До набору входить 3 баночки пластиліну різного кольору.
  • В набір може входити до 5 різних кольорів (баночка може містити пластилін двох різних кольорів).
  • З пластиліну, що входить до набору, можна створити 1 героя, зображеного на упаковці та описаного в інструкції (додатку).
  • У кожному наборі Ви знайдете код для доступу до відповідних героїв у додатку ЛІПАКА HEY CLAY з анімаційними інструкціями.

Пластилін ЛІПАКА – це не просто набори пластиліну. Це інтерактивні розвиваючі набори з кодом доступу до додатку ЛІПАКА HEY CLAY, що в ігровій формі навчить малюків ліпити улюблених героїв. HEY CLAY – це унікальний додаток, з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, кумедною пластиліновою анімацією та інструкціями для малюків. Починаючи з простих форм та рухів, дитина з легкістю створить обраного героя, освоїть основні прийоми та техніки ліплення. Що, своєю чергою, сприятиме розвитку креативності та спонукатиме до створення власних шедеврів!

Пластилін ЛІПАКА – це більш ніж просто ліплення! Разом з пластиліном ЛІПАКА малюки розвивають дрібну моторику, вчаться концентрувати увагу, розвивають креативність та світогляд.

Пластилін абсолютно безпечний для дітей, має приємну щільну структуру, не липне до рук, не має запаху та не залишає плям. Крім того, пластилін ЛІПАКА самостійно твердіє на повітрі протягом 24 годин, що дозволяє гратися створеними фігурками.

Рекомендовано для дітей від 3 років.

Основні характеристики
В комплект входить 3 баночки пластиліну для створення 1-го героя, доступ до додатку з інструкціями
Гарантія Гарантія не поширюється
Живлення не потрібні
Код товару LIPAKA 30048-UA01
Країна походження КНР
Матеріал Вода, полівініловий спирт, піна, барвники
Обмеження по віку до 3 років
Попередження Діти можуть випадково проковтнути чи вдихнути дрібні деталі, що може спричинити удушення або асфіксію. Використовувати під наглядом дорослої особи. Уникайте потрапляння до рота та в очі! У разі потрапляння в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. Правила та умови використання: перед використанням ознайомтеся з інструкцією та видаліть усі елементи пакування, до того як дати пластилін дитині. Застосовуйте пластилін лише за призначенням – для ліплення та моделювання. УВАГА! МИЙТЕ РУКИ ДО І ПІСЛЯ ВИКОРИСТАННЯ. Не використовуйте пластилін та вироби з нього поблизу відкритого вогню, іскор та джерел тепла. Не піддавайте впливу сонячних променів, нагріву або намочуванню – це може порушити колір та текстуру пластиліну, при намочуванні водорозчинний барвник може забруднити поверхню. Уникайте контактів з продуктами харчування та напоями. Не кладіть пластилін та вироби з нього в духовку, мікрохвильову піч чи інші подібні пристрої. Зберігайте пластилін у недоступному для дітей віком до 3-
Розвиває Уява, Креативність, Дрібна моторика
Світло Немає
Стать Обидві
Термін придатності, міс. 18 місяців з дати виготовлення на пакуванні

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка
Goon
Peppa Pig
TNMT
Disney
Viga Toys
Battat
LOL
Baby Born
Doodler
Kiddieland
Rubiks
Burago
KIDIGO